Laptop Gaming 16" Acer Nitro V16 ANV16-41, Obsidian Black, AMD Ryzen 5 8645HS, 16GB/1024GB, Linux eShell
Nu este în stock
Cod Articol: 6697
Original
Vizualizări: 355 (astăzi: 5)
Acest produs beneficiază de livrare gratuiă
  • Nu este în stock
    Original
  • Vizualizări: 355 (astăzi: 5)
  • Cod Articol: 6697
  • Brand: Acer
  • Tip: Laptop Gaming
  • Aplicare (Utilizare): Casă, Birou
  • Tip carcasă: Laptop Classic
  • Material carcasă: Aluminiu, plastic
  • Sistem de Operare: Linux eShell
  • Culoare: Negru
  • Tip panou: IPS
  • Rezoluția Display-ului: 1920x1200 WUXGA
  • Aspect imagine: 16:10
  • Rata de reîmprospătare: 165 Hz
  • Luminozitate: 300 cd/m2
  • Suprafață Display: Non-Glare
  • Nume-cod Procesor: AMD Ryzen 5
  • Modelul procesorului: AMD Ryzen
  • Model/Număr Procesor: AMD Ryzen 5 8645HS
  • Numar Nuclee: 6x Cores
  • Numar thread-uri: 12x Threads
  • Memorie Cache (L3): 16 MB
  • Memoria RAM: 16GB
  • Tip Memorie: DDR5 SDRAM
  • Sloturi memorie: 2x SO-DIMM
  • Număr Module Memori: 2
  • Capacitate RAM pe slot: 16GB
  • Capacitate max. Totală RAM: 32GB
  • Tip Stocare #1: SSD M.2 PCIe NVMe
  • Grafică Discretă: Da
  • Memorie Video: 6 Gb GDDR6
  • Tastatură (încorporată): Backlit numeric keyboard, En/Ru
  • Boxe încorporate: 2x speaker system
  • Cameră Web: Camera 720p HD
  • Microfon încorporat: Microfoane duale
  • Rețea Ethernet: 1 x Gigabit Ethernet
  • Controler Wi-Fi: 802.11ax 2x2 Wi-Fi + BT 5.x
  • Bluetooth: 5.3
  • USB4 Type-C: 1x USB4
  • USB 3.x Type-A: 2x USB 3.2
  • HDMI: 1x HDMI 2.1
  • RJ45-LAN: 1x
  • Conectori audio: 1x 3.5mm Căști/Microfon
  • Baterie: 57 Wh
  • Tip de baterie: Litium-Ion
  • Adaptor de alimentare: 135W AC adapter
SOLICITĂ APEL
Completați formularul și specialiștii noștri vă vor contacta în curând.
SOLICITĂ APEL
Ecran: 16.0" WUXGA 1920x1200
Tip procesor: AMD Ryzen 5 8645HS
Capacitate memorie: 16Gb DDR5
Stocare: 1Tb SSD
Grafica: GeForce RTX 4050 6Gb
19990 Lei
CashBack: 9995
Garanție inclusă.
Produse acoperite conform politicii de garanție.
Livrăm rapid pe tot teritoriul Republicii Moldova.
Comenzile ajung în 1–3 zile lucrătoare.
Retur în 14 zile
Cu aspect comercial.
Recenzii clienți
0
0 recenzii
Produse similare
Achitare în Rate 0%
Fără dobândă, fără taxe ascunse
Pasul 1 din 2
4 rate lunare
🎉 0% dobândă