Laptop 16" ASUS Vivobook 16X K3605ZF, Indie Black, Intel Core i5-12500H, 16GB/512GB, Fără SO
Nu este în stock
Cod Articol: 6307
Original
Vizualizări: 415 (astăzi: 1)
Acest produs beneficiază de livrare gratuiă
  • Nu este în stock
    Original
  • Vizualizări: 415 (astăzi: 1)
  • Cod Articol: 6307
  • Brand: ASUS
  • Tip: Laptop
  • Aplicare (Utilizare): Casă, Birou
  • Tip carcasă: Laptop Classic
  • Material carcasă: Plastic
  • Sistem de Operare: Fără SO
  • Culoare: Negru
  • Tip panou: IPS-level
  • Rezoluția Display-ului: 1920x1200 WUXGA
  • Aspect imagine: 16:10
  • Rata de reîmprospătare: 60 Hz
  • Luminozitate: 300 cd/m2
  • Suprafață Display: Non-Glare
  • Nume-cod Procesor: Alder Lake
  • Modelul procesorului: Intel Core i5 12th Generation
  • Model/Număr Procesor: Intel Core i5-12500H
  • Numar Nuclee: 12x nuclee
  • Numar thread-uri: 16x Threads
  • Memorie Cache (L3): 18MB
  • Memoria RAM: 16GB
  • Tip Memorie: DDR4 SDRAM
  • Frecvență memorie: 3200 MHz
  • Sloturi memorie: Memory Soldered to Systemboard + 1x SO-DIMM
  • Număr Module Memori: 1
  • Capacitate RAM pe slot: 16GB
  • Capacitate max. Totală RAM: 24GB
  • Tip Stocare #1: SSD M.2 2280 PCIe NVMe
  • Grafică Discretă: Da
  • Memorie Video: 4 GB GDDR6
  • Tastatură (încorporată): Backlit numeric keyboard, En/Ru
  • Boxe încorporate: Da
  • Cameră Web: Camera 720p HD
  • Card Reader: microSD
  • Microfon încorporat: Da
  • Controler Wi-Fi: 802.11ax 2x2 Wi-Fi + BT 5.x
  • Bluetooth: 5.3
  • USB Type-C: 1x USB 3.2
  • USB 3.x Type-A: 2x USB 3.2
  • HDMI: 1x HDMI 2.1
  • Conectori audio: 1x 3.5mm Căști/Microfon
  • Baterie: 50 Wh
  • Tip de baterie: Litium-Ion
  • Adaptor de alimentare: 120W AC adapter
SOLICITĂ APEL
Completați formularul și specialiștii noștri vă vor contacta în curând.
SOLICITĂ APEL
Ecran: 16.0" IPS WUXGA 1920x1200
Tip procesor: Intel Core i5-12500H
Capacitate memorie: 16Gb DDR4
Stocare: 512Gb SSD
Grafica: GeForce RTX 2050 4Gb
Sistem de operare: Fără SO
15490 Lei
CashBack: 7745
Garanție inclusă.
Produse acoperite conform politicii de garanție.
Livrăm rapid pe tot teritoriul Republicii Moldova.
Comenzile ajung în 1–3 zile lucrătoare.
Retur în 14 zile
Cu aspect comercial.
Recenzii clienți
0
0 recenzii
Produse similare
Achitare în Rate 0%
Fără dobândă, fără taxe ascunse
Pasul 1 din 2
4 rate lunare
🎉 0% dobândă