Laptop Gaming 16" Lenovo Legion Slim 5 16AHP9, Luna Grey, AMD Ryzen 7 8845HS, 16GB/512GB, Fără SO
Nu este în stock
Cod Articol: 10432
Original
Vizualizări: 293 (astăzi: 3)
Acest produs beneficiază de livrare gratuiă
  • Nu este în stock
    Original
  • Vizualizări: 293 (astăzi: 3)
  • Cod Articol: 10432
  • Brand: Lenovo
  • Tip: Laptop Gaming
  • Aplicare (Utilizare): Casă, Birou
  • Tip carcasă: Laptop Classic
  • Material carcasă: Aluminiu, Plastic ABS
  • Sistem de Operare: Fără SO
  • Culoare: Gri
  • Tip panou: IPS-level
  • Rezoluția Display-ului: 2560x1600 WQXGA
  • Aspect imagine: 16:10
  • Rata de reîmprospătare: 165 Hz
  • Luminozitate: 350 cd/m2
  • Suprafață Display: Non-Glare
  • Nume-cod Procesor: AMD Ryzen 7
  • Modelul procesorului: AMD Ryzen
  • Model/Număr Procesor: AMD Ryzen 7 8845HS
  • Numar Nuclee: 8x Cores
  • Numar thread-uri: 16x Threads
  • Memorie Cache (L3): 16 MB
  • Memoria RAM: 16GB
  • Tip Memorie: DDR5 SDRAM
  • Frecvență memorie: 5600 MHz
  • Sloturi memorie: 2x SO-DIMM
  • Număr Module Memori: 1
  • Capacitate RAM pe slot: 32GB
  • Capacitate max. Totală RAM: 64GB
  • Tip Stocare #1: SSD M.2 2280 PCIe NVMe
  • Tip Stocare #2: SSD M.2 2280 PCIe NVMe
  • Grafică Discretă: Da
  • Memorie Video: 6 Gb GDDR6
  • Tastatură (încorporată): Gaming Backlit numeric keyboard, En/Ru
  • Boxe încorporate: 2x speaker system
  • Cameră Web: 1080p FHD Camera
  • Card Reader: microSD
  • Microfon încorporat: Microfoane duale
  • Rețea Ethernet: 1 x Gigabit Ethernet
  • Controler Wi-Fi: 802.11ax 2x2 Wi-Fi + BT 5.x
  • Bluetooth: 5.3
  • USB Type-C: 2x USB 3.2/display/power delivery
  • USB 3.x Type-A: 2x USB 3.2
  • HDMI: 1x HDMI 2.1
  • RJ45-LAN: 1x
  • Conectori audio: 1x 3.5mm Căști/Microfon
  • Baterie: 80 Wh
  • Tip de baterie: Litium-Ion
  • Adaptor de alimentare: 170W AC adapter
SOLICITĂ APEL
Completați formularul și specialiștii noștri vă vor contacta în curând.
SOLICITĂ APEL
Ecran: 16" IPS WQXGA 2560x1600
Tip procesor: AMD Ryzen 7 8845HS
Capacitate memorie: 16Gb DDR5
Stocare: 512Gb SSD
Grafica: NVIDIA GeForce RTX 4050 6Gb
Sistem de operare: Fără SO
26990 Lei
CashBack: 13495
Garanție inclusă.
Produse acoperite conform politicii de garanție.
Livrăm rapid pe tot teritoriul Republicii Moldova.
Comenzile ajung în 1–3 zile lucrătoare.
Retur în 14 zile
Cu aspect comercial.
Recenzii clienți
0
0 recenzii
Produse similare
Achitare în Rate 0%
Fără dobândă, fără taxe ascunse
Pasul 1 din 2
4 rate lunare
🎉 0% dobândă