Sursă Alimentare PC Chieftec PPS-850FC-A3, 850 W, ATX, Complet modular
Nu este în stock
Cod Articol: 10883
Original
Vizualizări: 425 (astăzi: 1)
Acest produs beneficiază de livrare gratuiă
  • Nu este în stock
    Original
  • Vizualizări: 425 (astăzi: 1)
  • Cod Articol: 10883
  • Brand: Chieftec
  • Tip: Sursă Alimentare PC
  • Aplicare (Utilizare): PC
  • Format: ATX
  • Putere: Active PFC, 12
  • Versiunea ATX: ATX 12V 3.0
  • Clasa de eficiență energetică: 80+ Gold
  • Tensiune de intrare: 100~240 VAC
  • Dimensiune ventilatoare: 135 mm
  • Culoare: Negru
  • Cablaj modular: Complet modular
  • 24-pin (20+4) ATX power: 1
  • 8-pin (4+4) ATX/ESP 12V: 2
  • 8-pin (6+2) PCI-E: 2
  • MOLEX: 4
SOLICITĂ APEL
Completați formularul și specialiștii noștri vă vor contacta în curând.
SOLICITĂ APEL
Versiunea ATX: ATX 12V 3.0
Putere: 850 W
Corecția factorului de putere: Active PFC
1 x 16 PIN PCIe GEN5
3720 Lei
CashBack: 1860
Garanție inclusă.
Produse acoperite conform politicii de garanție.
Livrăm rapid pe tot teritoriul Republicii Moldova.
Comenzile ajung în 1–3 zile lucrătoare.
Retur în 14 zile
Cu aspect comercial.
Recenzii clienți
0
0 recenzii
Produse similare
Achitare în Rate 0%
Fără dobândă, fără taxe ascunse
Pasul 1 din 2
4 rate lunare
🎉 0% dobândă